Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

№ 6 - 2014/2015 н.р. Наша школа і наше шкільне життя

Дата: 13 грудня 2018 о 11:32, Оновлено 13 березня 2019 о 23:43
Автор: Усач В. В.
682 перегляда

Маленький заклад з «великим серцем»

Невдача – це просто можливість почати знову,
але вже більш мудро.
Генрі Форд

Школа у селі Вовкошів побудована 1903 році. Довгий час дві вчительки навчали грамоти дітей села. З 1956 року її добудували на два класи. На той час у школі працювало у дві зміни 13 вчителів і одна піонервожата, навчалося більше 200 учнів. В 1959 році директор школи, Олексійчук Анатолій Васильович (житель с. Вовкошів), добудував школу ще на кілька класів та створив більш зручні умови для навчально-виховного процесу. Його дружина, Олексійчук Ніна Миколаївна, також зробила вагомий освітянський внесок працюючи вчителем та збираючи історичні відомості про село, які нажаль не збереглися наступниками.
З 2001 року школа налічувала значно меншу кількість учнів і її зробили філією від Липківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Існувати в такому статусі їй випало недовго.
В 2013 році було вирішено закрити філію. Проте, голова сільської ради с. Липки Остапчук А.Л. вирішив дати шанс школі на життя. Так «народився» заклад – Вовкошівський навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Липківської сільської ради Гощанського району Рівненської області. Завдяки матеріальному забезпеченню Липківської сільської ради, активному сприянню у постачанні будівельних матеріалів приватного підприємця Панчука М.М. та невтомній, плідній праці всіх працівників закладу за 2013-2014 рр. значно покращилась матеріальна база школи. В закладі зроблено капітальний ремонт: замінено двері, вставлено пластикові вікна, вмонтовано пластиковою вагонкою шкільний коридор, поклеєно обої в класних кімнатах, зроблено внутрішній сучасний санвузол і водопостачання, в тому числі й гаряче, створено дитячий майданчик, квіткові клумби, пофарбовано огорожі, коридор, підлоги, столи, стільці та ін. Також придбано належні стенди, плакати, роздаткові матеріали та дитячі іграшки для навчально-виховного процесу. Придбано новий комп’ютер з всіма пристроями для роботи педагогічного колективу та другий - для навчання дітей.
Наразі школу, як і інші заклади району, передано на повне забезпечення й керування до відділу освіти, молоді та спорту Гощанської РДА. У закладі, згідно перспективного планування на 2015/2016 н.р., навчатиметься та виховуватиметься 15 учнів і 3 дошкільнят (у 2013\2014 н.р. було лише 10 учнів). Навчальний процес забезпечує двоє вчителів спеціалістів Омельчук Інна Михайлівна і Третяк Тетяна Миколаївна та вихователь дошкільної групи Грабчук Оксана Володимирівна. Педагогічний колектив школи спрямовує свою діяльність на забезпечення виконання навчальних програм та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу. Вчителі та учні закладу мають пріоритет рухатися вперед до задумів і цілей втілюючи великі надії наполегливою працею та натхненням. Мають безліч ідей та бажання працювати – навчатися й навчати.
Саме такі якості у педагогічному колективі може підтвердити проведене цьогоріч у Вовкошівському НВК засідання проблемного семінару вчителів початкових класів малокомплектних шкіл на тему: «Шляхи формування предметних компетентностей на уроках української мови в умовах роботи з різновіковими групами». На якому було проведено директором Усач В.В. презентацію закладу та вчителем початкових класів Третяк Т.М.- відкритий показовий урок з української мови у класі- комплекті. Всі учасники засідання були приємно вражені побаченим і почутим, а колектив НВК - щиро вдячний за професійні поради, досвід, теплі побажання та за хороший день і гарний настрій.
Двері цього закладу завжди відкриті для маленьких винахідників та привітних гостей. У ці двері входять невинні, чисті лиця, а виходять збагачені початковими знаннями особистості. Покладено великі надії на ці ще маленькі плечі. Адже, з них росте нова нація українського народу. Саме у дітях продовження всього людства. Через наполегливість, турботу, щирість, доброту і любов діти перебувають у школі, як у міцній родині. Там де любов – там є все, що потрібно людині для життя. А любов у закладі є. Батьки дітей задоволені, що школу зберегли та надали їй такого цікавого наповненого енергією життя, а працівники щасливі від того, що мають змогу дарувати свою корисну працю будуючи нову, незалежну державу із сміливими, розумненькими патріотами. Нехай буде мир на всій землі і кожен любить край в якому народився!

Валентина Усач

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.