Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

№ 17 - 2016/2017 н.р. Екскурсія до пожежної с. Липки

Date: 13 березня 2019 о 23:01, Refreshed 13 березня 2019 о 23:08

Навчально-повчальна екскурсія дітей Вовкошівського НВК
Тиждень безпеки Вовкошівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.», завдяки плідній співпраці педагогічного колективу закладу та завідуючої клубною установою с. Липки Веремчук Ларисою Віталіїною, закінчився гостинами у дядька Миколи, одного з чергових водіїв - пожежників місцевої пожежної охорони с. Липки. Взагалі у охороні працюють четверо людей: згаданий – Максімов Микола Володимирович та його колеги: Присяжнюк Володимир Анатолійович, Омельчук Сергій Петрович, Матеуш Олександр Миколайович. Ці сміливі, завзяті, відчайдушні чоловіки не одноразово рятували людське майно від небезпеки.
Дядько Микола повідав чимало історій з власного досвіду та навів безліч небезпечних випадків, яких слід не допускати і пояснив, як діяти правильно у непередбачуваних ситуаціях при неправильному поводженні з вогнем та електроприладами. Діти мали змогу повторити та вдосконалити свої знання з правил пожежної безпеки. Пожежник також ознайомив своїх гостей з робочим приладдям та найцікавіше – пожежною машиною. Діти із великим задоволенням доторкалися до речей, підіймали , приміряли шлем, навіть сиділи за кермом самого авто. Дізналися про всі аспекти та принципи роботи пожежника. Дядько Микола у цей день був для малечі «героєм». І не дивно, адже робота ця є героїчною.
На цьому екскурсія школярів не закінчилася. Далі всі гуртом попрямували до сільської ради де тепло з чаєм і печивом зустріли маленьких пізнайок працівники державної установи обігрівши з морозу частуванням та бесідами. Вони здійснили свою навчальну екскурсію по установі, демонструючи стенди з правилами переповідаючи їх із наведенням прикладів і застережень. Сільський голова Остапчук А.Л. з життєвого досвіду надав кілька цінних порад дітворі і побажав пам’ятати і не забувати отримані знання. Діти з вдячністю і радістю дякували і потискали руки керівнику установи та пожежнику. Для них це був великий день нових вражень, незабутніх відкриттів та позитивних емоцій.
Організатори цього заходу ще раз переконалися, що саме у цьому випадку, є пріоритетним у навчально – виховній роботі метод «живого спілкування». У хаосі прогресу, комп’ютеризації та новітніх технологій лишилось так мало дружніх рукопотискань, щирих безтурботних бесід. Учасники гостин ніби на мить зупинили час і опинилися у оповіданні про героя – пожежника і його друзів. Всім ця зустріч залишиться у пам’яті не лише цікавою, але й корисною та приємною.
Валентина Усач

Comments:
Only authorized users can leave comments.